Aktuality

Multicar M30 3.0 di EURO 5, DOKA, Vozidlo se 100%  celoročním využitím: V zimě provozu  jako stroj pro zimní údržbu. V letním jako transportér nákladu a osob. Přestože má vozidlo prodlouženou kabinu pro 5 osob. Korba má standardní "Multicar" rozměry 1.5 x 2.0 m!  Více viz. "aktuální nabídka"

03/10/2018

Opět zajímavá, alternativa k vozidlům Multicar. Piaggio Porter je v podstatě licenční Daihatsu HiJet. Vozidlo má léty prověřenou konstrukci, která se neustále zdokonaluje a vyvíjí. Má velmi kompaktní rozměry, ale je "jen" o 10 cm užší než vozidlo Multicar. Přitom nabízí relativně velké užitečné zatížení (až 1000 Kg) a nadprůměrný jízdní komfort. Výsledkem je vozidlo velmi dobrých užitných vlastností za příznivou cenu. Proto se pro komunální účely v hojné míře používá v Německu, Rakousku a Itálii.  

15/11/2016

                              SILO SYPAČ ZA BEZKONKURENČNÍ CENU 99 900,- Kč !!

05/10/2016
Výběr jazyka:

O firmě

Firma Autodaniel – Daniel Skřivánek, vznikla v roce 2001. Na počátku své působnosti se specializovala na prodej a servis použitých užitkových vozidel. Od roku 2008 rozšířila svoji působnost na komunální techniku a malé komunální vozidla. Postupem doby se zaměřní firmy přeorientovalo téměř výlučně na komunální techniku a v současné době tvoří 90% činnosti firmy.

Našimi zákazníky jsou města a obce ČR, servisní organizace obcí a soukromé firmy. Nabízíme použitá komunální vozidla Multicar, Magma, Piaggio, Pfau. Komunální a sekací traktory Iseki, Kubota a Etesia. Nové i použité příslušenství jako: sněhové radlice, sypače, silniční zametače, cisternové nástavby aj. 


Partneři projektu

AUTODANIEL